Grecja i posthellenistyczne, brąz
Zakończenie: 26-05-2022 20:14:00
345866
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, brąz, Aw: Głowa młodego Heraklesa w prawo, nakryta lwią skórą, Rw: Łuk, kołczan i maczuga, ΑΛEΞΑΝΔΡΟΥ |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 17.8 mm, 5.37 g, jasno zielona patyna |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 84