Grecja i posthellenistyczne, brąz, 49–54

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:13:20
345911
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Kotys I 45–68, brąz, 49–54, Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w wieńcu laurowym w prawo, poniżej IB, TI KΛAVΔIOV KAICAPOC, Rw: Głowa Agrypiny w lewo, po lewej monogram, ΙΟVΛΙΑΝ ΑΓΡΙΠΠΙΝΑΝ ΚΑΙCΑΡΟC
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.7 mm, 5.90 g, ciemna patyna
Literatura: MacDonald 325, Anokhin 344, Stanisławski 149

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 277

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  400 zł
4)  250 zł
5)  125 zł
6)  120 zł