Grecja i posthellenistyczne, brąz, 49–54
Zakończenie: 26-05-2022 20:13:20
345911
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Kotys I 45–68, brąz, 49–54, Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w wieńcu laurowym w prawo, poniżej IB, TI KΛAVΔIOV KAICAPOC, Rw: Głowa Agrypiny w lewo, po lewej monogram, ΙΟVΛΙΑΝ ΑΓΡΙΠΠΙΝΑΝ ΚΑΙCΑΡΟC |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 23.7 mm, 5.90 g, ciemna patyna |
Literatura: | MacDonald 325, Anokhin 344, Stanisławski 149 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 294