Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. III–II w. pne
Zakończenie: 26-05-2022 20:12:00
345865
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. III–II w. pne |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.9 mm, 5.85 g, dwukrotne bicie (moneta przebita z typu na typ gryfon / posejdon / łuk i strzała) oraz kontramarka |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 121