Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340–325 pne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:11:40
345864
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 340–325 pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.4 mm, 12.33 g, patyna
Literatura: MacDonald 59, Anokhin 110, SNG BM 868

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 231

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  150 zł
5)  90 zł