Grecja i posthellenistyczne, brąz
Zakończenie: 26-05-2022 20:11:20
345870
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, Aw: Zarys głowy, Rw: Łuk i strzała |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | brąz, 15.4 mm, 2.24 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88