Słowacja, medal wybity na pamiątkę śmierci Ojca Świętego, 2005

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:08:00
344781
Opis: Słowacja, medal wybity na pamiątkę śmierci Ojca Świętego, 2005, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, legenda, Rw: Bazylika św. Piotra, nad którą gołębica, poniżej herb papieski, punce oraz numer, legenda
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 6.99 g, numer 157, punce, medal wybity stemplami lustrzanymi, w plastikowym kapslu,

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 118

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł