Słowacja, medal wybity na pamiątkę śmierci Ojca Świętego, 2005
Zakończenie: 26-05-2022 20:08:00
344781
Opis: | Słowacja, medal wybity na pamiątkę śmierci Ojca Świętego, 2005, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, legenda, Rw: Bazylika św. Piotra, nad którą gołębica, poniżej herb papieski, punce oraz numer, legenda |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto próby 900, 6.99 g, numer 157, punce, medal wybity stemplami lustrzanymi, w plastikowym kapslu, |
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 128