Rosja, czerwoniec, 1976

Rosja, czerwoniec, 1976

Rosja, czerwoniec, 1976

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:07:20
344947
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), czerwoniec, 1976, Moskwa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto, 8.58 g, minimalne uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Fedorin 4, Fr. 181a, KM 85

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Ilość odsłon: 157

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 200 zł
4)  2 000 zł
5)  1 750 zł
6)  1 350 zł