wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna, Poznań 2001, ISBN..
Zakończenie: 26-05-2022 20:01:20
341472
Opis: | wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna, Poznań 2001, ISBN 8385215220 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 56 stron formatu A5, oprawa kartonowa, lekkie zagięcie dolnej krawędzi książki, bogato ilustrowany katalog odznak marynistycznych |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 161