Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:13:20
343802
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jan Kostrzyński (1535–1571), grosz, 1544, Krosno, końcówka legendy awersu STET
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękny, patyna
Literatura: F.u.S. 1988, Slg. Marienburg 1239

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 147

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł