wydawnictwa polskie, Aleksandra Kopydłowska - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Wa..

Cena wylicytowana: 3 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:01:00
175369
Opis: wydawnictwa polskie, Aleksandra Kopydłowska - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawie w roku 1980, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 53 strony formatu A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 3 zł
Cena wywoławcza: 3 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 46

1)  3 zł