Włochy, 500 lirów, 1965 R

Włochy, 500 lirów, 1965 R

Włochy, 500 lirów, 1965 R

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:14:20
345586
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1965 R, Rzym, 700. rocznica urodzin Dante Alighieri
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, patyna
Literatura: KM 100

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł