Włochy, 500 lirów, 1961

Włochy, 500 lirów, 1961

Włochy, 500 lirów, 1961

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:14:00
345575
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1961, Rzym, 100. rocznica zjednoczenia Włoch
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, ok. 11 g, patyna
Literatura: KM 99, Pagani 2145

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  36 zł
2)  34 zł