Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1954 S

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:11:40
345024
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1954 S, San Francisco
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękny
Literatura: KM A132

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 46

1)  22 zł