Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:09:00
345460
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923, Filadelfia, typ Peace
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna
Literatura: KM 150

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 72

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  80 zł