Rosja, 10 kopiejek, 1912 СПБ ЭБ

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:07:00
345481
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 10 kopiejek, 1912 СПБ ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Bitkin 164, Kazakov 422

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 80

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  26 zł
6)  24 zł