Portugalia, 250 eskudo, 1988

Portugalia, 250 eskudo, 1988

Portugalia, 250 eskudo, 1988

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:05:20
345572
Opis: Portugalia - Republika od 1910, 250 eskudo, 1988, Lizbona, Igrzyska XXIV Olimpiady, Seul 1988
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, ok. 28 g, stemple lustrzane, mikroryski, patyna
Literatura: KM 643a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 52

1)  70 zł
2)  65 zł