Niemcy, 1 gulden, 1864

Niemcy, 1 gulden, 1864

Niemcy, 1 gulden, 1864

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 22:03:00
345558
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II (1864–1886), 1 gulden, 1864, Monachium
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 177, Jaeger 100

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 102

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  310 zł