Litwa, 10 litów, 1938

Litwa, 10 litów, 1938

Litwa, 10 litów, 1938

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:59:00
340010
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1938, Kowno, Prezydent A. Smetona – 20. rocznica republiki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 18 g, czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 14, Ivanauskas 10PR5-5

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 273

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  900 zł
4)  780 zł
5)  700 zł
6)  460 zł
7)  440 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  155 zł
11)  125 zł
12)  120 zł