Austria, talar, 1623

Austria, talar, 1623

Austria, talar, 1623

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:55:00
209285
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), talar, 1623, Salzburg, Aw: Kapelusz z chwostami, poniżej krzyż oraz tarcze herbowe, PARIS D G ARCHIEPS SAL S A L, Rw: Święty Rupert siedzący na tronie, legenda SANCTVS RVDBERTVS EPS SALISB 1623
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.10 g, moneta poddana działaniu wysokiej temperatury?, na rewersie uszkodzenie tła (z prawej strony od postaci), bardzo ostry, wyraźny relief, patyna
Literatura: Davenport 3497, Probszt 1193, Zöttl 1465

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 170

1)  900 zł