Andora, 10 dinerów, 1997

Andora, 10 dinerów, 1997

Andora, 10 dinerów, 1997

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:54:40
345574
Opis: Andora - Księstwo Andory (1977–2014), 10 dinerów, 1997, Hamburg, Antonio Vivaldi 1678–1741
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, ok. 31.47 g, stemple lustrzane, patyna
Literatura: KM 133

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 82

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł