Polska, nieznane dominium - 5 złotych, (koniec XIX początek XX w.)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:52:40
345014
Opis: Polska, nieznane dominium - 5 złotych, (koniec XIX początek XX w.), Monogram EL (prawdopodobnie Eugeniusz Lubomirski)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 30.9 mm, 7.82 g
Literatura: Sikorski tom VIII s. 14

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 113

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  50 zł