Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:46:00
345228
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548–1572 - popiersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 13.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 736

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 86

1)  330 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  230 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł