Polska, 50.000 złotych, 1988

Polska, 50.000 złotych, 1988

Polska, 50.000 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:43:40
343979
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50.000 złotych, 1988, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 20.000 sztuk, stemple zwykłe, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz 372a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 84

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  36 zł
5)  30 zł