Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:42:20
345432
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego – Mieszko i Dąbrówka
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 183

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  175 zł
8)  160 zł
9)  160 zł
10)  150 zł