Polska, 10 złotych, 1960

Polska, 10 złotych, 1960

Polska, 10 złotych, 1960

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:39:40
345424
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1960, Warszawa, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 225b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 256

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  80 zł
6)  30 zł
7)  26 zł
8)  24 zł