Polska, 1 złoty, 1949

Polska, 1 złoty, 1949

Polska, 1 złoty, 1949

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:32:40
345413
Opis: Polska - Polska powojenna (1945–1952) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 1 złoty, 1949, Kremnica
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 212a

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 106

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł
4)  36 zł