Polska, 30 krajcarów (dwuzłotówka), 1776

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:20:40
345641
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie - Maria Teresa (1740–1780), 30 krajcarów (dwuzłotówka), 1776, Wiedeń
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Eypeltauer 234, H-Cz. 4576, Herinek 779, Novotný 141, Plage 9, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 241

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł