Węgry, brakteat, I poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:14:00
345685
Opis: Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Głowa z długimi włosami w lewo, perełki na wale
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.0 mm, 0.27 g
Literatura: Frynas H.18.51, Huszár 192

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 148

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  110 zł
5)  80 zł