Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:12:20
345662
Opis: Węgry - Andrzej I (1046–1061), denar, Aw: Krzyż trójnitkowy z dwiema perełkami w każdym kącie, + REX ANDREAS, Rw: Krzyż z klinami w kątach, + PANONEIA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 0.64 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.4.2, Huszár 9

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł