Cesarstwo Rzymskie, as, 164–169

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:08:20
345707
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) (164–182), as, 164–169, Rzym, Aw: Popiersie Lucilli w prawo, LVCILLA AVGVSTA, Rw: Wenus stojąca w lewo, trzymająca jabłko i berło, po bokach S- C, VENVS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.0 mm, 8.53 g, patyna
Literatura: RIC 1766

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 107

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł