Cesarstwo Rzymskie, as

Cesarstwo Rzymskie, as

Cesarstwo Rzymskie, as

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:08:00
345711
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), as, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, [ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS...], Rw: Annona stojąca w prawo, po bokach modius i dziób okrętu, ANNONA AVG, po bokach S - C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 26.4 mm, 9.69 g, patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 98

1)  95 zł
2)  90 zł