Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54

Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54

Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 21:06:20
345710
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz (41–54), as, 50–54, Rzym, Aw: Głowa Klaudiusza w lewo, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Minerwa krocząca w prawo, trzymająca włócznię i tarczę, po bokach litery S - C
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.6 mm, 10.34 g, stara, zielona patyna
Literatura: RIC 116, C. 84

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 292

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł
4)  410 zł
5)  390 zł
6)  330 zł
7)  175 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł