Polska, 200 złotych, 1996

Polska, 200 złotych, 1996

Polska, 200 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 6 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:58:40
344703
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200 złotych, 1996, Warszawa, Henryk Sienkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 15.5 g, stemple lustrzane, patyna, nakład 1.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Fr. 164, Parchimowicz 745

Cena końcowa: 6 600 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 283

1)  6 600 zł
2)  6 400 zł
3)  5 600 zł
4)  5 400 zł
5)  5 200 zł
6)  4 700 zł
7)  4 600 zł
8)  4 000 zł