Polska, 20 marek, 15.05.1940

Polska, 20 marek, 15.05.1940

Polska, 20 marek, 15.05.1940

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:25:00
345524
Opis: Polska - Getto Łódzkie (1940–1944) - Der aelteste der Juden in Litzmannstadt, 20 marek, 15.05.1940, numeracja 278239
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zagniecenia i drobne ugięcia papieru, defekty i ubytki papieru górnego marginesu, rzadki
Literatura: Lucow 866a (R6), Miłczak L6d (opisuje jako falsyfikat), Campbell 4206a2, Sarosiek GŁ6

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 413

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  480 zł
4)  450 zł
5)  420 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  180 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  145 zł