wydawnictwa zagraniczne, Rosenberg Holger – Die deutschen Banknoten ab 1871, Regenstauf 2005, 15. w..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:01:20
345276
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Rosenberg Holger – Die deutschen Banknoten ab 1871, Regenstauf 2005, 15. wydanie, ISBN 392486196X
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 463 strony, miękka oprawa, format A5, ilustrowany katalog banknotów niemieckich wraz z wycenami

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 43

1)  34 zł
2)  32 zł