wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:00:40
345847
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ISBN 9788393531806, 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 239

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  160 zł
9)  150 zł