literatura numizmatyczna, Katalog 47. aukcji WCN, 4.11.2011

Rozpoczęcie: 09-05-2022 18:00
Zakończenie: 19-05-2022 20:00:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:00:20
92228
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47. aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, niewielkie zagięcia grzbietu, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 39