wydawnictwa zagraniczne, Graham R.J.– A Charlton Standard Catalogue Canadian government paper money..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:01:00
344504
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Graham R.J.– A Charlton Standard Catalogue Canadian government paper money, 16. edycja, Toronto 2002, ISBN 0889682798
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 322 stony, miękka oprawa ze spiralą na grzbiecie, bogato ilustrowany katalog kanadyjskich banknotów, wraz z licznymi odmianami i wycenami dla różnych stanów zachowania

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 77

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  24 zł