Turcja, 200 piastrów, 1279 (1863)

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:51:20
303419
Opis: Turcja - Banque Imperiale Ottomane, 200 piastrów, 1279 (1863), numeracja 005204, zrealizowane w Smyrnie (Izmirze), ze stemplem Annule - informacją o wypłaceniu posiadaczowi wartości banknotu
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, złamania w pionie, lekko postrzępione miejscowo marginesy, malutki prześwit w centralnej części, ale bardzo rzadki banknot
Literatura: Pick 55

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 122

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 450 zł
4)  960 zł