Polska, Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 22:18:20
344045
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punca srebra oraz punca producenta, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 35.7 mm, 26.93 g, lekko przetarty
Literatura: Grabowski 0019, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 75

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł