Polska, Bazylika Mariacka w Gdańsku, 1974 (?)

Rozpoczęcie: 25-04-2022 18:00
Zakończenie: 05-05-2022 22:16:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 22:16:00
344387
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Bazylika Mariacka w Gdańsku, 1974 (?), Widok bazyliki Mariackiej, BAZYLIKA + PANNY MARYI + GDAŃSK, na stronie odwrotnej ZS74
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 97.9 x 100.3 mm, 441.93 g

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 43