Niemcy, medal pamiątkowy (oficjalna kopia), 1984

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 22:09:00
344066
Opis: Niemcy - Saksonia, medal pamiątkowy (oficjalna kopia), 1984, Aw: Popiersie Gerharda Woltera Molanusa w prawo, w dolnej części nabite 1984, niżej sygnatura E. HANNIBAL. F., GERARDVS WOLTERVS MOLANVS LIB• ET COENOBII LVCCENSIS ABBS, Rw: Herb Molanusa, wokół napis w trzech wersach, w odcinku NAT• HAMELLAE• D 22 OCT• / 1 NOV• MDCXXXIII• / MORT• HANNOVERAE• D 27• AVG / 7• SEPT / MDCCXXII, medal autorstwa Ehrenreicha Hannibala
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999.9, 32.8 mm, 12.31 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  30 zł