Niemcy, Szkoła Leonarda da Vinci – Archanioł Gabriel

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 22:07:00
344041
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), Szkoła Leonarda da Vinci – Archanioł Gabriel, Aw: Archanioł Gabriel w prawo, błogosławiący i trzymający kwiat, Rw: Emblemat szkoły Leonarda da Vinci, ERZENGEL GABRIEL - AUSSCHNITT AUS DER VERKÜNDIGUNG - c. 1478, na obrzeżu nabite JP 925/1000 P 74 oraz 1352
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 51.0 mm, 66.76 g, patyna

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 164

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  140 zł