Rosja, 1 rubel, 1993

Rosja, 1 rubel, 1993

Rosja, 1 rubel, 1993

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 22:00:20
344013
Opis: Rosja - Federacja Rosyjska od 1991, 1 rubel, 1993, Leningrad, Czerwona Księga – Markur (kozioł gwintorogi)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 17.3 g, stemple lustrzane, nakład 50.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu, patyna
Literatura: Parchimowicz 602

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł