Litwa, 10 litów, 1938

Litwa, 10 litów, 1938

Litwa, 10 litów, 1938

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:53:00
344668
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1938, Kowno, Prezydent A. Smetona – 20. rocznica republiki
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 18.02 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 14, Ivanauskas 10PR5-5

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 243

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  360 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł