Kanada, 5 dolarów, 2016

Kanada, 5 dolarów, 2016

Kanada, 5 dolarów, 2016

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:52:20
343721
Opis: Kanada - Elżbieta II (od 1952), 5 dolarów, 2016, Ottawa, ze znakiem Supermana znanego z serii komiksów wydawanych przez DC Comics
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999" wagi 1 uncji, pięknie zachowane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: KM UC 290

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 72

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  120 zł