Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:25:00
344565
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł