Polska, szeląg, 1755 H

Polska, szeląg, 1755 H

Polska, szeląg, 1755 H

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:21:40
343525
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szeląg, 1755 H, Gubin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna
Literatura: Kahnt 703, Kop. 2080

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 100

1)  38 zł
2)  36 zł