Polska, trzykrucierzówka, 1616

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:19:40
343431
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzykrucierzówka, 1616, Kraków, z herbem Awdaniec na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 888 (R1), Kopicki (ZIIIW) 404

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 245

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  170 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł