Bizancjum, aspron trachy, 1188–1195

Rozpoczęcie: 25-04-2022 18:00
Zakończenie: 05-05-2022 21:16:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 21:16:00
328492
Opis: Bizancjum - Izaak II Angelus (1185–1195), aspron trachy, 1188–1195, Konstantynopol, Aw: Matka Boska siedząca na tronie na wprost, po bokach [MP - ΘV]; Rw: Cesarz w płaszczu stojący na wprost, trzymający berło i akakię, A ... ΔEC ... HC
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 28.1 mm, 3.93 g, zielona patyna
Literatura: Sear 2003

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 82